Anasayfa / Kamu Personel İlanları / Amasya Bekçi Alım Kontenjanı Belli Oldu

Amasya Bekçi Alım Kontenjanı Belli Oldu

AmasyaBekciAlımı
Emniyet Genel Müdürlüğü sitesinde verilen bilgiler ile 8 bin bekçi alımı yapılacağı ve eğitim seviyesinin en az lise ve dengi okul mezunu olacağı bildirildi. Buna istinaden Amasya ili için alınacak bekçi sayısıda bugün itibari ile açıklandı.
“772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçileri Kanunu ile Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliği kapsamında; Emniyet Hizmetleri Sınıfında Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak 81 İl Valiliğinde istihdam edilmek üzere en az lise ve dengi okul mezunu toplam 8.000 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacaktır. ”

Yukarıda daha önce belirttiğimiz açıklama aşağıdaki şekilde güncellendi ve yeni açıklama yapıldı ;

“772 sayılı Çarşı ve Mahalle Bekçisi Kanunu ile Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı Yönetmeliği kapsamında; Emniyet Hizmetleri Sınıfında Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak 81 İl Valiliğinde istihdam edilmek üzere en az lise ve dengi okul mezunu toplam 8.187 erkek Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı yapılacaktır.

Alıma ilişkin esaslar, il kontenjanları ve başvuru şartları önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Bu Kapsam’da Amasya ili için 20 Adet Bekçi alımı yapılacaktı bu sayı ise 75 Olarak yükseltildi fakat henüz doğrulanmadı. Amasya Bekçi Alım ilanı sayısında net bilgiye ulaştığımızda sizlerle paylaşacağız. Genel olarak sayı 8.000 ‘den 8.187’ye çıkarıldı. Merakla alım şartlarını bekliyoruz
Alıma ilişkin esaslar, il kontenjanları ve başvuru şartları önümüzdeki günlerde açıklanacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.​

Hakkında Çok Kolay

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Lite imei repair – Ücretsiz Yöntem Detaylı Anlatım Burada-Xiaomi Mi 11 Lite imei tamir

Çok Kolay yöntem ile Xiaomi Mi Mi 11 Lite (Courbet) imei repair Box Olmadan En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

64 − sixty =